Podstrona: Zasady prowadzenia zajęć stacjonarnych / Wizytówka pracownika PRz

Zasady prowadzenia zajęć stacjonarnych

05-10-2021 r.
, red. Sławomir Stec

ZASADY REALIZACJI I UDZIAŁU W ZAJĘCIACH DYDAKTYCZNYCH PROWADZONYCH W SIEDZIBIE UCZELNI W SEMESTRZE ZIMOWYM 2021/2022

• Prowadzący zajęcia może nie dopuścić do zajęć studenta wykazującego wyraźne oznaki choroby charakterystyczne dla COVID-19.
  • Prowadzący zajęcia jest zobowiązany każdorazowo sprawdzić obecność na zajęciach.
  • Zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach zamkniętych jest obowiązkowe. Nos i usta należy zasłaniać za pomocą maseczki ochronnej.
  • Nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia dydaktyczne są zwolnione z obowiązku zasłaniania ust i nosa w czasie prowadzenia zajęć dydaktycznych.
  • Każdy uczestnik zajęć korzysta z własnych przyborów niezbędnych do realizacji zajęć.
  • Prowadzący zajęcia jest odpowiedzialny za regularne wietrzenie sali po wyjściu każdej grupy.
  • Studenci, nauczyciele akademiccy oraz inne osoby prowadzące zajęcia zaopatrują się w środki ochrony indywidualnej we własnym zakresie.

Zalecam zajmowanie miejsc na salach ćwiczeniowych i wykładowych z zachowaniem dystansu od pozostałych osób. W przypadku pojawiających się jakichkolwiek objawów chorobowych lub kontaktu z chorym na COVID-19, proszę proszę pozostać w miejscu zamieszkania i kontakt e-mailowy z prowadzącym lub na czacie w MS-Teams - pokój Konsultacje Zdalne.

Powrót do listy aktualności